Levering 2 á 8 werkdagen- Laagste prijsgarantie- Gratis verzending van fotokunst in Nederland en België- 14 dagen bedenktijd- 98% positieve review

LIJSTEN
Onze houten lijsten zijn strak gespoten en hebben een licht satijnen glans, de stijlvolle houtnerf is nog steeds zichtbaar.
De lijsten zijn strak afgewerkt en hebben kwalitatief een hogere uitstraling.
VOORBEELD LIJSTEN
_edited_.jpg)


_edi.jpg)
• Wij maken de lijst rondom 0.5cm groter. Bijvoorbeeld een 60 x 90cm, wordt met lijst 61 x 91cm
• Formaten en kleuren welke niet zichtbaar zijn, kunnen per e-mail of chat worden aangevraagd.
OPHANGSYSTEEM
Alle plexiglas en dibond kunstwerken voor binnen worden standaard voorzien van een blind aluminium ophangprofiel. Het aluminium profiel komt 5cm uit de zijkanten en geeft extra versteviging aan uw kunstwerk dat voorkomt kromtrekken- uw kunstwerk komt 2cm. van de muur. Dit creëert een zwevend effect en een luxueuze presentatie.


OPHANGSYSTEEM- WANDCIRKEL
Voor de wandcirkels bieden wij diverse ophangsystemen waarvan de standaard ophangsysteem de makkelijke plakplaat is.
*Instructies voor het ophangen voor de wandcirkels met plakplaat:
Plakplaat:
-
Laat het paneel en de ophang-plaat acclimatiseren op kamertemperatuur (20°C).
-
Verwijder de beschermfolie van de achterzijde van het paneel.
-
Bepaal de plek van de ophang-plaat in het midden op 1/4 afstand van de bovenzijde.
-
Reinig deze plek met het alcoholdoekje en droog na met keukenpapier.
-
Plak de ophang-plaat op het paneel en druk deze 20 seconden stevig aan.
-
Zet de ophang-plaat onder druk met een zwaar voorwerp (15 kg) en laat 1 uur rusten.
-
Wacht 24 uur met ophangen van het paneel.
Optie voor ophangsystemen zijn: de hoogste kwaliteit en standaard ophang- profiel is ons aluminium- ophangsysteem.
Deze onderstaande zijn goedkoper en eventueel te bestellen- wij verkopen dit niet standaard- wij hebben gekozen voor de hoogste kwaliteit -extra versteviging en luxe voor onze kunstwerken.
RVS Afstandhouder met gaten Afstandhouder met zijgriphouders


